Lid sinds 2020 / Almere, Nederland
4 aangeboden items / 21 verkochte items
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 82 x 62 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 110 x 80 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 26 x 32 cm (h x b) |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 52 x 43 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |