Menno1967
  3. Ervaren verkoper
  5. Menno1967

Menno1967

Lid sinds 2020 / Almere, Nederland

4 aangeboden items / 21 verkochte items

Abraham Arnoldus Pakkoo - Oud Amsterdam (2 werken) kopen? Bied vanaf 75!
Abraham Arnoldus Pakkoo (1903-1979) Nederlands Oud Amsterdam (2 werken)
Afmetingen 82 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Ans Wortel - Tijdsspreuk kopen? Bied vanaf 100!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Tijdsspreuk
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 110 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Robert Boudry - Heule kerk bij Kortrijk kopen? Bied vanaf 50!
Robert Boudry (1878-1961) Belgisch Heule kerk bij Kortrijk
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 26 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Johan Hendrik van Mastenbroek - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 20!
Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945) Nederlands Stadsgezicht
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen