Christo (1935-2020)
expo van Abbe museum Eindhoven
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 26 x 26 cm (h x b) |

Lid sinds 2015 / Deurne, Nederland
5 aangeboden items / 2 verkochte items
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 26 x 26 cm (h x b) |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 21 x 21 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 24 x 33 cm (h x b) |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 45 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Klei |
| Afmetingen | 43 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |