Mkemperman
  3. Ervaren verkoper
  5. Mkemperman

Mkemperman

Lid sinds 2025 / Ermelo, Nederland

4 aangeboden items / 0 verkochte items

Van Epen, verzameld

Patty Harpenau - Zeefdruk figuren kopen? Bied vanaf 30!
Patty Harpenau (1959) Nederlands Zeefdruk figuren
Afmetingen 51.5 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Marijke van Epen - Papier reliëf gevlochten 1978 kopen? Bied vanaf 40!
Marijke van Epen (1942) Nederlands Papier reliëf gevlochten 1978
Techniek Overig
Afmetingen 70 x 70 x 2.9 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Marijke van Epen - Papiersnede 8446 kopen? Bied vanaf 30!
Marijke van Epen (1942) Nederlands Papiersnede 8446
Techniek Overig
Afmetingen 45 x 40 x 2.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30