mmvr
  3. Ervaren verkoper
  5. mmvr

mmvr

Lid sinds 2020 / Bodegraven, Nederland

1 aangeboden items / 6 verkochte items

Marianne Westman - Rörstrand ovalen schaal met deksel kopen? Bied vanaf 50!
Marianne Westman (1928-2017) Zweeds Rörstrand ovalen schaal met deksel
Afmetingen 14 x 24 x 16 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 50
Direct kopen