Ton Diekstra (1939)
Visie op'n carrouselpaard
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 41.5 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |

Lid sinds 2024 / Oldenzaal , Nederland
1 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Ets |
| Drager | Papier |