Monty-10
  3. Ervaren verkoper
  5. Monty-10

Monty-10

Lid sinds 2024 / Oldenzaal , Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Ton Diekstra - Visie op'n carrouselpaard kopen? Bied vanaf 35!
Ton Diekstra (1939) Nederlands Visie op'n carrouselpaard
Techniek Ets
Afmetingen 41.5 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35