mplein
  5. mplein

mplein

Lid sinds 2017 / Obbicht, Nederland

5 aangeboden items / 408 verkochte items

FA. (19 x Favoriet)
5 aangeboden items door deze verkoper
Herman Brood - Eau de toilette (dames) kopen? Bied vanaf 50!
Herman Brood - Eau de toilette (dames)

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doormplein

TechniekVaria
Afmetingen15 cm x 8 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Jan Sierhuis - Boek met signatuur kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis - Boek met signatuur

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doormplein

Jaartal2003
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen28 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Delphine Boel - Vaas 'Love' (+certificaat+verpakking), niet meer in handel kopen? Bied vanaf 69!
Delphine Boel - Vaas 'Love' (+certificaat+verpakking), niet meer in handel

Design

Geplaatst doormplein

Afmetingen20 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Herman Brood - Blow up Queen (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 425!
Herman Brood - Blow up Queen (mooi gelijst)

Geplaatst doormplein

Afmetingen58 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Frank Lejeune - Zeldzame, grote zeefdruk (ingelijst) kopen? Bied vanaf 105!
Frank Lejeune - Zeldzame, grote zeefdruk (ingelijst)

Geplaatst doormplein

Jaartal1990
Afmetingen77.0 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst