jardin2024
  5. jardin2024

jardin2024

Lid sinds 2015 / Den Haag, Nederland

7 aangeboden items / 3 verkochte items

Martin Sjardijn - Crucifixion kopen? Bied vanaf 80!
Martin Sjardijn (1947) Nederlands Crucifixion
Afmetingen120 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Martin Sjardijn - Renaissance III kopen? Bied vanaf 40!
Martin Sjardijn (1947) Nederlands Renaissance III
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Martin Sjardijn - Madonna kopen? Bied vanaf 40!
Martin Sjardijn (1947) Nederlands Madonna
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Martin Sjardijn - Naakt Anne kopen? Bied vanaf 40!
Martin Sjardijn (1947) Nederlands Naakt Anne
TechniekAquarel
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Martin Sjardijn - Ana 2014 kopen? Bied vanaf 40!
Martin Sjardijn (1947) Nederlands Ana 2014
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Martin Sjardijn - Mandril 2014 kopen? Bied vanaf 50!
Martin Sjardijn (1947) Nederlands Mandril 2014
Afmetingen100 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Martin Sjardijn - model 2022 kopen? Bied vanaf 80!
Martin Sjardijn (1947) Nederlands model 2022
Afmetingen140 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80