MyModernArtfactory
  3. Ervaren verkoper
  5. MyModernArtfactory

MyModernArtfactory

Lid sinds 2024 / GUYANCOURT, Frankrijk

10 aangeboden items / 31 verkochte items

Carole CARPIER - LUIFEL (Drieluik) kopen? Bied vanaf 185!
Carole CARPIER (1978) Frans LUIFEL (Drieluik)
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 185
Carole CARPIER - STEDELIJKE BRANDER kopen? Bied vanaf 219!
Carole CARPIER (1978) Frans STEDELIJKE BRANDER
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 219
Carole CARPIER - SUNLIT GROVE kopen? Bied vanaf 199!
Carole CARPIER (1978) Frans SUNLIT GROVE
Techniek Acryl
Afmetingen 45 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 199
Carole CARPIER - URBAN GLORY kopen? Bied vanaf 319!
Carole CARPIER (1978) Frans URBAN GLORY
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 65 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 319
Carole CARPIER - CHANEL kopen? Bied vanaf 175!
Carole CARPIER (1978) Frans CHANEL
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 33 x 18 x 12 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Carole CARPIER - SPIKE kopen? Bied vanaf 209!
Carole CARPIER (1978) Frans SPIKE
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 18.5 x 27 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 500 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 209
Direct kopen
Carole CARPIER - LOKI, 2025 kopen? Bied vanaf 109!
Carole CARPIER (1978) Frans LOKI, 2025
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 15 x 11 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 150 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 109
Direct kopen
Carole CARPIER - RUBIKS kopen? Bied vanaf 249!
Carole CARPIER (1978) Frans RUBIKS
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 10 x 23.5 x 13.5 cm (h x b x d)
Gewicht 760 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Carole CARPIER - Bruce kopen? Bied vanaf 139!
Carole CARPIER (1978) Frans Bruce
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 10 x 26.5 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht 175 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 139
Direct kopen