Myrthe
  3. Ervaren verkoper
  5. Myrthe

Myrthe

Lid sinds 2013 / Hilvarenbeek, Nederland

1 aangeboden items / 5 verkochte items

Béla Harmann - Olieverf op doek, Guitige Schapen– ingelijst – ca 1875-1899 - Uniek kopen? Bied vanaf 80!
Béla Harmann Hongaars Olieverf op doek, Guitige Schapen– ingelijst – ca 1875-1899 - Uniek
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen