Jacobus Leonardus van der Meide (1910-2002)
Molen landschap nederland
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 50 x 90 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |