Naomixmobi
  3. Ervaren verkoper
  5. Naomixmobi

Naomixmobi

Lid sinds 2026 / Valthermond, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jacobus Leonardus van der Meide - Molen landschap nederland kopen? Bied vanaf 80!
Jacobus Leonardus van der Meide (1910-2002) Nederlands Molen landschap nederland
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80