Waalko Jans Dingemans (sr.) (1873-1925)
Hooien door landwerkers
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 34 x 38 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |