Witgouden 18 kt ring met topaas en diamanten
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 1.4 x 2.4 cm (h x b) |
| Gewicht | 5.9 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |

Lid sinds 2021 / Amsterdam, Nederland
9 aangeboden items / 61 verkochte items
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 1.4 x 2.4 cm (h x b) |
| Gewicht | 5.9 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 2.4 x 1.6 cm (h x b) |
| Gewicht | 7.3 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 2.5 x 0.4 cm (h x b) |
| Gewicht | 3.8 g |
| Gesigneerd | Buitenlands keur |
| Techniek | Diamant |
| Afmetingen | 0.47 x 0.48 cm (h x b) |
| Gewicht | 0.4 g |
| Gesigneerd | Belgisch keur |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 40 x 32.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Diamant |
| Afmetingen | 0.47 x 0.48 x 0.29 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 0.41 g |
| Gesigneerd | Zonder keur |
| Techniek | Diamant |
| Afmetingen | 0.56 x 0.57 x 3.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 0.65 g |
| Gesigneerd | Zonder keur |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 1.3 x 1.3 cm (h x b) |
| Gewicht | 8.1 g |
| Gesigneerd | Belgisch keur |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 1 x 2.1 cm (h x b) |
| Gewicht | 4.4 g |
| Gesigneerd | Belgisch keur |