nico-1
  3. Ervaren verkoper
  5. nico-1

nico-1

Lid sinds 2026 / Akkrum, Nederland

5 aangeboden items / 0 verkochte items

Douwe Idema - Douwe Idema Abstract Werk 2 van 6 kopen? Bied vanaf 250!
Douwe Idema (1953) Nederlands Douwe Idema Abstract Werk 2 van 6
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Douwe Idema - Douwe Idema Abstract Werk 3 van 6 kopen? Bied vanaf 200!
Douwe Idema (1953) Nederlands Douwe Idema Abstract Werk 3 van 6
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Douwe Idema - Douwe Idema Abstract Werk 4 van 6 kopen? Bied vanaf 200!
Douwe Idema (1953) Nederlands Douwe Idema Abstract Werk 4 van 6
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Douwe Idema - Douwe Idema Abstract Werk 5 van 6 kopen? Bied vanaf 350!
Douwe Idema (1953) Nederlands Douwe Idema Abstract Werk 5 van 6
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Douwe Idema - Douwe Idema Abstract Werk 1 van 6 kopen? Bied vanaf 250!
Douwe Idema (1953) Nederlands Douwe Idema Abstract Werk 1 van 6
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250