Jan Worst (1953)
onbekend
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 108 x 131 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |

Lid sinds 2026 / Hengelo, Nederland
1 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |