Jan Mensinga (1924-1998)
Paris met de Appel
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 65 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |