Niko
  3. Ervaren verkoper
  5. Niko

Niko

Lid sinds 2014 / Vogelenzang, Nederland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Jan Mensinga - Paris met de Appel kopen? Bied vanaf 125!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands Paris met de Appel
Techniek Potlood
Afmetingen 65 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Jacob Herskind - Osram kopen? Bied vanaf 95!
Jacob Herskind (1958) Deens Osram
Afmetingen 88 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Jacob Herskind - Esso kopen? Bied vanaf 95!
Jacob Herskind (1958) Deens Esso
Afmetingen 88 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95