Niv001
  3. Ervaren verkoper
  5. Niv001

Niv001

Lid sinds 2020 / Bergen op Zoom, Nederland

3 aangeboden items / 127 verkochte items

Hester Schroor - Libelle kopen? Bied vanaf 275!
Hester Schroor (1960) Nederlands Libelle
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 36 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Ad Snijders - Vrouw in roze en blauw kopen? Bied vanaf 185!
Ad Snijders (1929-2010) Nederlands Vrouw in roze en blauw
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 44.5 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 185
Ottograph - Little Lulu kopen? Bied vanaf 225!
Ottograph Nederlands Little Lulu
Afmetingen 82 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225