Hester Schroor (1960)
Libelle
| Techniek | Penseel (Inkt) |
| Afmetingen | 36 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |