Nlgaarl1
  3. Ervaren verkoper
  5. Nlgaarl1

Nlgaarl1

Lid sinds 2026 / Aerdenhout, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Ids Wiersma - De Valom bij Veenwouden kopen? Bied vanaf 200!
Ids Wiersma (1878-1965) Nederlands De Valom bij Veenwouden
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 23 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200