Object
  3. Ervaren verkoper
  5. Object

Object

Lid sinds 2025 / Maastricht, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Guus van Eck - Maastricht – Industriële Brugzicht kopen? Bied vanaf 100!
Guus van Eck (1958) Nederlands Maastricht – Industriële Brugzicht
Techniek Gouache
Afmetingen 34 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen