Oedsvanderwal
  3. Ervaren verkoper
  5. Oedsvanderwal

Oedsvanderwal

Lid sinds 2025 / Mijdrecht, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Marcel Schellekens - Koi karpers kopen? Bied vanaf 300!
Marcel Schellekens (1954) Nederlands Koi karpers
Techniek Ets
Afmetingen 99 x 118 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300