Marcel Schellekens (1954)
Koi karpers
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 99 x 118 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |

Lid sinds 2025 / Mijdrecht, Nederland
1 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Ets |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |