Olivier1804
  3. Ervaren verkoper
  5. Olivier1804

Olivier1804

Lid sinds 2026 / Leiderdorp, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Fritz Hansen - set ( 6 stuks) series 7 chair, vlinderstoelen kopen? Bied vanaf 360!
Fritz Hansen (1872) Deens set ( 6 stuks) series 7 chair, vlinderstoelen
Afmetingen 82 x 50 x 52 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 360