Fritz Hansen (1872)
set ( 6 stuks) series 7 chair, vlinderstoelen
| Afmetingen | 82 x 50 x 52 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |

Lid sinds 2026 / Leiderdorp, Nederland
1 aangeboden items / 0 verkochte items