Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901)
Woman at the thub
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 72 x 86 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |