Pol Mara (1920-1998)
Peeping Out
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 100 x 73 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |

Lid sinds 2016 / Grobbendonk, België
1 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |