Rosenthal (1879-2009)
Zeldzame porseleinen vaas/object van Victor Vasarely Das Feld
| Afmetingen | 20 x 19 x 7.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 954 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |