
Lid sinds 2011 / Bielefeld, Duitsland
3 aangeboden items / 31 verkochte items
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 12 x 10 x 15 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 800 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 30 x 16 x 25 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2000 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 17 x 17 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |