Paprikatuin
  3. Ervaren verkoper
  5. Paprikatuin

Paprikatuin

Lid sinds 2016 / Herentals, België

2 aangeboden items / 42 verkochte items

Gaspar Camps Y Junyent - Spaanse dame. kopen? Bied vanaf 20!
Gaspar Camps Y Junyent (1874-1942) Spaans Spaanse dame.
Techniek Litho
Afmetingen 51.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Rene Prejelan - Welke te kiezen? kopen? Bied vanaf 25!
Rene Prejelan (1877-1968) Frans Welke te kiezen?
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 32 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen