Lid sinds 2016 / Herentals, België
2 aangeboden items / 42 verkochte items
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 51.5 x 31.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 25 x 32 cm (h x b) |
| Ingelijst | Ingelijst |