Parel01
  3. Ervaren verkoper
  5. Parel01

Parel01

Lid sinds 2026 / Groesbeek, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

P. van Schaik - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 50!
P. van Schaik Nederlands Stadsgezicht
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Hendrik Cornelis Kranenburg - Het “Vierkantje” in Bergen op Zoom kopen? Bied vanaf 175!
Hendrik Cornelis Kranenburg (1917-1997) Nederlands Het “Vierkantje” in Bergen op Zoom
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175