Lid sinds 2020 / Nijmegen, Nederland
2 aangeboden items / 10 verkochte items
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 48 x 52 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 73 x 93 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |