Part75
  3. Ervaren verkoper
  5. Part75

Part75

Lid sinds 2023 / Oisterwijk, Nederland

3 aangeboden items / 9 verkochte items

Naomi Okuya - YU. 636. C / 1972 kopen? Bied vanaf 300!
Naomi Okuya (1930-2020) Japans YU. 636. C / 1972
Afmetingen 67 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Co Westerik - 'Lipstick' zeefdruk + boek_elk gesigneerd en parallel genummerd kopen? Bied vanaf 225!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands 'Lipstick' zeefdruk + boek_elk gesigneerd en parallel genummerd
Afmetingen 47 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 225
Direct kopen
Jan van der Vaart - Daniël Groen _Rosenthal Renaissance vaas kopen? Bied vanaf 500!
Jan van der Vaart (1931-2000) Nederlands Daniël Groen _Rosenthal Renaissance vaas
Afmetingen 30.3 x 20.6 x 14.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen