Pdcl
  3. Ervaren verkoper
  5. Pdcl

Pdcl

Lid sinds 2026 / Drongen, België

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Louis Garot - hoeve langs wegel kopen? Bied vanaf 400!
Louis Garot (1875-1936) Belgisch hoeve langs wegel
Afmetingen 130 x 170 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400