Lid sinds 2014 / Nieuwegein, Nederland
5 aangeboden items / 65 verkochte items
| Techniek | Kunststof |
| Afmetingen | 18 x 10 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1000 g |
| Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
| Techniek | Kunststof |
| Afmetingen | 25.5 x 41 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4000 g |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 10 x 10 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 500 g |
| Afmetingen | 8.5 x 20 x 20 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4000 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 4.8 x 11.5 x 3.4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1000 g |