PeterBuitenhuis
  3. Ervaren verkoper
  5. PeterBuitenhuis

PeterBuitenhuis

Lid sinds 2014 / Nieuwegein, Nederland

5 aangeboden items / 65 verkochte items

Keith Haring - Kidrobot Three Eyed Monster 8" Dunny Green kopen? Bied vanaf 250!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans Kidrobot Three Eyed Monster 8" Dunny Green
Techniek Kunststof
Afmetingen 18 x 10 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 1000 g
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 250
Direct kopen
Keith Haring - Radiant Baby Statue White ( Polystone) - Medicom Toy Limited Edition kopen? Bied vanaf 600!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans Radiant Baby Statue White ( Polystone) - Medicom Toy Limited Edition
Techniek Kunststof
Afmetingen 25.5 x 41 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 4000 g
€ 600
Direct kopen
Keith Haring - ToyQube X Keith Haring - 4" SoundQube (Black) kopen? Bied vanaf 200!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans ToyQube X Keith Haring - 4" SoundQube (Black)
Techniek Overig
Afmetingen 10 x 10 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 500 g
€ 200
Direct kopen
Keith Haring - Tognana servies 24 delig porselein kopen? Bied vanaf 500!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans Tognana servies 24 delig porselein
Afmetingen 8.5 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht 4000 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 500
Direct kopen
Keith Haring - Märklin Message Wagons (set) kopen? Bied vanaf 350!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans Märklin Message Wagons (set)
Techniek Overig
Afmetingen 4.8 x 11.5 x 3.4 cm (h x b x d)
Gewicht 1000 g
€ 350
Direct kopen