peterdeheer
  3. Ervaren verkoper
  5. peterdeheer

peterdeheer

Lid sinds 2020 / maastricht, Nederland

2 aangeboden items / 27 verkochte items

Servie Janssen - "Alaska " kopen? Bied vanaf 475!
Servie Janssen (1949-2018) Nederlands "Alaska "
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 75 x 97 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Servie Janssen - " Monolith " kopen? Bied vanaf 299!
Servie Janssen (1949-2018) Nederlands " Monolith "
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 299