Servie Janssen (1949-2018)
"Alaska "
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 75 x 97 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |