Lid sinds 2024 / Groet, Nederland
3 aangeboden items / 5 verkochte items
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 63 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 43 x 58 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 49 x 56 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |