Petra1602
  3. Ervaren verkoper
  5. Petra1602

Petra1602

Lid sinds 2025 / BRASSCHAAT, België

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Herman Brood - Red Baron kopen? Bied vanaf 800!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Red Baron
Afmetingen 40.2 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 800