Herman Brood (1946-2001)
Red Baron
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 40.2 x 47.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |