PetraOrtmann
  3. Ervaren verkoper
  5. PetraOrtmann

PetraOrtmann

Lid sinds 2001 / Berlin, Duitsland

27 aangeboden items / 394 verkochte items

Pablo Picasso - DORA MAAR im FAUTEUL . kopen? Bied vanaf 250!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Dora, maar dan in de fauteuil.
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 250
Helmut Andreas Paul Grieshaber - BLACK FAMILY - GOSPELSÄNGER - SCHWARZE AMERIKANER kopen? Bied vanaf 200!
Helmut Andreas Paul Grieshaber (1909-1981) Duits ZWARTE FAMILIE - GOSPELZANGER - ZWARTE AMERIKANEN
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 54 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Maitre Leherb - EROTIK OHNE TITEL kopen? Bied vanaf 300!
Maitre Leherb (1933-1997) EROTISCH ZONDER TITEL
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
€ 300
Ernst Fuchs - " EUROPA " kopen? Bied vanaf 300!
Ernst Fuchs (1930-2015) Oostenrijks Frans "EUROPA"
Afmetingen 34.5 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Rudolf Kämmer - OP ART - KINETIK - 1968 signiert kopen? Bied vanaf 150!
Rudolf Kämmer (1935-2019) Duits OP ART - KINETICS - 1968 gesigneerd
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Romeyn de Hooghe - Spaanse wreedheden in West-Indië kopen? Bied vanaf 300!
Romeyn de Hooghe (1645-1708) Nederlands Spaanse wreedheden in West-Indië
Techniek Overig
Afmetingen 21 x 29 cm (h x b)
€ 300
Rudolf Kämmer - OP ART - KINETIK - 1973 signiert kopen? Bied vanaf 150!
Rudolf Kämmer (1935-2019) Duits OP ART - KINETICS - 1973 gesigneerd
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Yves Klein - ZWEI FARBSERIGRAPHIEN " Den inre och den yttre rymden ......... kopen? Bied vanaf 1000!
Yves Klein (1928-1962) Frans TWEE KLEUREN SERIGRAFEN
Afmetingen 29 x 27 cm (h x b)
€ 1.000
Direct kopen
Robert Filliou - MODERN VIDEO MODEL kopen? Bied vanaf 200!
Robert Filliou (1926-1987) Frans MODERN VIDEOMODEL
Techniek Offset
Afmetingen 48 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Fritz Ruoff - GEOMETRISCHE LANDSCHAFT kopen? Bied vanaf 150!
Fritz Ruoff (1906-1986) Duits GEOMETRISCH LANDSCHAP
Afmetingen 51 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Nicholas Krushenick - OHNE TITEL " A. P . 1967 signiert " kopen? Bied vanaf 200!
Nicholas Krushenick (1929-1999) Amerikaans ZONDER TITEL " A. P . 1967 gesigneerd "
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Julius Bissier - KOMPOSITION 1964 signiert kopen? Bied vanaf 350!
Julius Bissier (1893-1965) Duits Frans COMPOSITIE 1964 gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Markus Lüpertz - BÜCHNER DICHTET DANTONS TOD 1988 signiert - kopen? Bied vanaf 350!
Markus Lüpertz (1941) Duits BÜCHNER SCHRIJFT DANTON'S DOOD 1988 gesigneerd -
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 61 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Rudolf Kämmer - OHNE TITEL 1979 signiert kopen? Bied vanaf 100!
Rudolf Kämmer (1935-2019) Duits ZONDER TITEL 1979 gesigneerd
Afmetingen 52 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Francisco Larez - " OHNE TITEL " 1965 signiert - Großformat . kopen? Bied vanaf 200!
Francisco Larez (1937) Venezolaans " UNTITLED " 1965 gesigneerd - groot formaat.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 47 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Marcel Fiorini - OHNE TITEL kopen? Bied vanaf 80!
Marcel Fiorini (1922-2008) Frans ZONDER TITEL
Techniek Ets
Afmetingen 15 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Jean Lurcat - LES TAPISSERIES " DU CHANT DU MONDE " kopen? Bied vanaf 100!
Jean Lurcat (1892-1966) Frans HET TAPIJSTER “LIED VAN DE WERELD”.
Techniek Hardcover
Afmetingen 33 x 26 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Hermann Struck - PORTRAIT MARIUS BAUER kopen? Bied vanaf 200!
Hermann Struck (1876-1944) Duits PORTRET VAN MARIUS BAUER
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 11 x 10 cm (h x b)
€ 200
Direct kopen
Giuseppe Santomaso - AUS " EPITAPH HARTMANN AMADEUS " kopen? Bied vanaf 100!
Giuseppe Santomaso (1907-1990) Italiaans UIT " GRAFSCHRIFT HARTMANN AMADEUS "
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Salvador Dali - " THE DIVINE COMEDY " 1960 kopen? Bied vanaf 200!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans "GODDELIJKE KOMEDIE" 1960
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 24 x 19 cm (h x b)
€ 200
Direct kopen
Rudolf Kämmer - OP ART . OHNE TITEL kopen? Bied vanaf 100!
Rudolf Kämmer (1935-2019) Duits OP ART. ZONDER TITEL
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Joan Miro - " HOMMAGE HARTMANN AMADEUS " kopen? Bied vanaf 200!
Joan Miro (1893-1983) Spaans "HOMMAGE HARTMANN AMADEUS"
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
€ 200
Direct kopen
Sam Francis - POEMES DANS LE CIEL 1986 kopen? Bied vanaf 200!
Sam Francis (1923-1994) Amerikaans MICHEL WALDBERG METAFYSIEK DU VIDE
Techniek Litho
Afmetingen 84 x 56 cm (h x b)
€ 200
Direct kopen
Fritz Koenig - OHNE TITEL mit WIDMUNG kopen? Bied vanaf 200!
Fritz Koenig (1924-2017) Duits ZONDER TITEL met TOEWIJDING
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 37 cm (h x b)
€ 200
Direct kopen
Walter Stöhrer - OHNE TITEL 1978 signiert kopen? Bied vanaf 200!
Walter Stöhrer (1937-2000) Duits ZONDER TITEL 1978 gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 49 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Ben Willikens - OHNE TITEL kopen? Bied vanaf 200!
Ben Willikens (1939) Duits ZONDER TITEL
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 32 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Franz Roh - " WEIBLICHER AKT mit EIDECHSE " kopen? Bied vanaf 100!
Franz Roh (1890-1965) Duits "VROUWELIJK NAAKT met HAGEDIS"
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 17.5 x 24 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen