Lid sinds 2025 / gent, België
3 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Houtskool |
| Afmetingen | 71.5 x 57 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 63.5 x 83.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 54.5 x 76.5 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |