pierre8884
  3. Ervaren verkoper
  5. pierre8884

pierre8884

Lid sinds 2025 / gent, België

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Johan Gobert - sonja is zwanger kopen? Bied vanaf 150!
Johan Gobert (1952-1985) Belgisch sonja is zwanger
Techniek Houtskool
Afmetingen 71.5 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Roger Wittevrongel - een vod kopen? Bied vanaf 125!
Roger Wittevrongel (1933) Belgisch een vod
Techniek Litho
Afmetingen 63.5 x 83.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Henri De Cocker - naakte dames kopen? Bied vanaf 150!
Henri De Cocker (1908-1978) Belgisch naakte dames
Afmetingen 54.5 x 76.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen