Piet35
  3. Ervaren verkoper
  5. Piet35

Piet35

Lid sinds 2020 / Tilburg , Nederland

1 aangeboden items / 7 verkochte items

Clemens Briels - grote ingelijste zeefdruk (Dos Gardenias para mi Linda Muchacha) kopen? Bied vanaf 225!
Clemens Briels (1946) Nederlands grote ingelijste zeefdruk (Dos Gardenias para mi Linda Muchacha)
Afmetingen 115 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen