Lid sinds 2025 / Rotterdam, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Twee zusjes / Zilver-print van een reliëf. 1906.
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 36 x 35 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |