PietervanThiel
  3. Ervaren verkoper
  5. PietervanThiel

PietervanThiel

Lid sinds 2025 / Rotterdam, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Twee zusjes / Zilver-print van een reliëf. 1906.

Pier Pander - Twee zusjes 1906 kopen? Bied vanaf 75!
Pier Pander (1864-1919) Nederlands Twee zusjes 1906
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 36 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen