
Lid sinds 2023 / 'S-HERTOGENBOSCH, Nederland
3 aangeboden items / 3 verkochte items
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 61 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 41 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 50.2 x 64.7 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |