Gerdine Duijsens-Kroezen
Dikdoenerij
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 160 x 160 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |