PJGKamerbeek
  3. Ervaren verkoper
  5. PJGKamerbeek

PJGKamerbeek

Lid sinds 2024 / Nootdorp, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Gerdine Duijsens-Kroezen - Dikdoenerij kopen? Bied vanaf 1250!
Gerdine Duijsens-Kroezen Nederlands Dikdoenerij
Techniek Acryl
Afmetingen 160 x 160 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 1.250
Gerdine Duijsens-Kroezen - Flight of the Bumblebee kopen? Bied vanaf 1250!
Gerdine Duijsens-Kroezen Nederlands Flight of the Bumblebee
Techniek Acryl
Afmetingen 150 x 200 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 1.250