Pollywelden
  3. Ervaren verkoper
  5. Pollywelden

Pollywelden

Lid sinds 2026 / Oudenaarde, België

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Conrad van Reken - Veenlandschap ? kopen? Bied vanaf 100!
Conrad van Reken (1879-1959) Nederlands Veenlandschap ?
Afmetingen 58 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100