Rosenthal (1879-2009)
3 design keramische vazen Studio-Line Pollo, papieren tas, melkpak, jaren 70
| Afmetingen | 13 x 6 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |

Lid sinds 2025 / Oberhausen, Duitsland
13 aangeboden items / 4 verkochte items
| Afmetingen | 13 x 6 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 5.5 x 39.5 cm (h x b) |
| Gewicht | 2300 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 2 x 32 cm (h x b) |
| Gewicht | 1200 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 80 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 46 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Zijde |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 23 x 23 cm (h x b) |
| Gewicht | 833 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 4 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 24.5 x 13 cm (h x b) |
| Gewicht | 2174 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 14 x 37 cm (h x b) |
| Gewicht | 1300 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 22 x 16 cm (h x b) |
| Gewicht | 889 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 20 x 12 cm (h x b) |
| Gewicht | 1693 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 89 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |