Lid sinds 2020 / Noordwijk, Nederland
4 aangeboden items / 17 verkochte items
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 70 x 49 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 70 x 55 cm (h x b) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 41 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 30 x 25 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |