Raaphorst6458
  3. Ervaren verkoper
  5. Raaphorst6458

Raaphorst6458

Lid sinds 2026 / Nieuw-Vennep, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Joan van Gent - Irissen in vaas kopen? Bied vanaf 175!
Joan van Gent (1891-1974) Nederlands Irissen in vaas
Afmetingen 58 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175