Joan van Gent (1891-1974)
Irissen in vaas
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 58 x 48 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |