Onbekend Houtsnijwerk Aziatisch, Indonesie, mogelijk Borneo
| Techniek | Hout |
| Afmetingen | 28 x 9.5 x 10 cm (h x b x d) |

Lid sinds 2024 / Lelystad, Nederland
7 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Hout |
| Afmetingen | 28 x 9.5 x 10 cm (h x b x d) |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 24.5 x 30.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 57 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 71.4 x 51.3 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 27 x 38.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 66.5 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |