reja2025
  3. Ervaren verkoper
  5. reja2025

reja2025

Lid sinds 2013 / Schoorl, Nederland

1 aangeboden items / 111 verkochte items

Anton Heyboer - Cancan danseres kopen? Bied vanaf 130!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Cancan danseres
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 130
1 bieding