Rene4611
  3. Ervaren verkoper
  5. Rene4611

Rene4611

Lid sinds 2026 / Apeldoorn, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Gerard Johan Staller - Paarden in Parijs kopen? Bied vanaf 2500!
Gerard Johan Staller (1880-1956) Nederlands Paarden in Parijs
Afmetingen 52 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.500