Jenny Holzer (1950)
protect me from what i want multiple
| Techniek | Gemengde Druktechniek |
| Afmetingen | 32 x 25 cm (h x b) |

Lid sinds 2011 / Rotterdam, Nederland
45 aangeboden items / 3275 verkochte items
| Techniek | Gemengde Druktechniek |
| Afmetingen | 32 x 25 cm (h x b) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 25 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Hout |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 25 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 28 x 24 cm (h x b) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 30 x 21 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 32 x 25 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 28 x 23 cm (h x b) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 30 x 20 cm (h x b) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 28 x 27 cm (h x b) |
| Techniek | Geluidskunst |
| Afmetingen | 14 x 13 cm (h x b) |
| Techniek | C-Print |
| Afmetingen | 31 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 13 x 14 cm (h x b) |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 12 x 14 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 24 x 17 cm (h x b) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 27 x 27 cm (h x b) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 20 x 13 cm (h x b) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 24 x 16 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 30 x 23 cm (h x b) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 23 x 16 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 32 x 28 cm (h x b) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 30 x 22 cm (h x b) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 28 x 21 cm (h x b) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 21 x 14 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 30 x 21 cm (h x b) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 26 x 20 cm (h x b) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 27 x 20 cm (h x b) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 30 x 21 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 32 x 23 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 34 x 26 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 27 x 22 cm (h x b) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 32 x 24 cm (h x b) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 21 x 14 cm (h x b) |
| Afmetingen | 78 x 61 x 43 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |