Lid sinds 2017 / Nijmegen, Nederland
2 aangeboden items / 3 verkochte items
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 100 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |