rick_sanders
  3. Ervaren verkoper
  5. rick_sanders

rick_sanders

Lid sinds 2017 / Nijmegen, Nederland

2 aangeboden items / 3 verkochte items

Simon & Bruno - Zonder titel kopen? Bied vanaf 95!
Simon & Bruno Oostenrijks Zonder titel
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
€ 95
Direct kopen
Lita van Engelenhoven - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Lita van Engelenhoven (1948) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 100 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen