Piet Mondriaan (1872-1944)
Verschoven van het licht tot in de mist
| Techniek | Serie/Box |
| Afmetingen | 50 x 35 cm (h x b) |

Lid sinds 2024 / Lisse, Nederland
3 aangeboden items / 7 verkochte items
| Techniek | Serie/Box |
| Afmetingen | 2 x 10.5 x 9.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 45.5 x 45.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |