Rickvd77
  3. Ervaren verkoper
  5. Rickvd77

Rickvd77

Lid sinds 2024 / Lisse, Nederland

3 aangeboden items / 7 verkochte items

Piet Mondriaan - Verschoven van het licht tot in de mist kopen? Bied vanaf 65!
Piet Mondriaan (1872-1944) Nederlands Verschoven van het licht tot in de mist
Techniek Serie/Box
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
€ 65
Koninklijke Tichelaar Makkum - 6 hoekige schaaltjes kopen? Bied vanaf 85!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands 6 hoekige schaaltjes
Afmetingen 2 x 10.5 x 9.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 85
Direct kopen
Gene Eggen - Naakte ziel op schrijnend zand gestrand kopen? Bied vanaf 40!
Gene Eggen (1921-2000) Nederlands Naakte ziel op schrijnend zand gestrand
Techniek Litho
Afmetingen 45.5 x 45.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen