rmnl
  3. Ervaren verkoper
  5. rmnl

rmnl

Lid sinds 2017 / Zoeterwoude, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Eugène Brands - 'Untitled' 9 IV '86 Gouache gesigneerd kopen? Bied vanaf 700!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands 'Untitled' 9 IV '86 Gouache gesigneerd
Techniek Gouache
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 700