Eugène Brands (1913-2002)
'Untitled' 9 IV '86 Gouache gesigneerd
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |